Hedefiniz “DEHB ile savaşmak değil, DEHB ile birlikte mutlu, verimli, doyurucu bir yaşam sürebilmenin yollarını keşfetmek” olmalıdır.

“Çocuğunuzda dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu var!”

Doktorunuzdan bu cümleyi duyduğunuzda kim bilir aklınızdan hangi sorular geçmiştir. Bu kitap, dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu ile ilgili sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz bir yol haritası sunuyor. Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğunun yaşam boyu devam etme olasılığı olduğu için tedavi sürecinin inişleri ve çıkışlarıyla, hayal kırıklıklarıyla, coşkuları ve fırtınalarıyla uzun bir yolculuk olduğunu vurguluyor.

Okuyucu Yorumları

Merhaba Özlem hanımcım, Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. DEHB’liler için yazdığınız kitap benim kılavuzum oldu. Çocuklarımı daha iyi anlayıp sağlıklı iletişim kurmayı öğreniyorum. Zira ben de DEHB’liyim ve kitabınızı okuduktan sonra farkettim. Çocukluğuma geçmişime gittim, aslında ben çocukken tembel ve yaramaz değilmişim. Şimdi tedavi görüyorum ve çocuklarım da tedavi görüyor. Size çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık! Yolunuz açık olsun.

Siz de yorumunuzun burada yer almasını istiyorsanız bize iletişim sayfasından yorumunuzu iletebilirsiniz.

Bu içeriği paylaşın...
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin